יתרונות של כספת בבית

יתרונות של כספת בבית שלכם

היום, אתם לא צריכים להיות מוגדרים כפרנואידים ים בכדי להתקין כספת בבית שלכם. התקנת כספת ביתית הינה אמצעי לגיטימי, לכל הדעות, עבור אלו המעוניינים לשמור את חפצי הערך שלהם בטוחים ומוגנים מפני פורצים או מפגעים סביבתיים. אנחנו בחברת יו-סייף כספות מציעים לכם מגוון רב של כספות המתאימות לייעודים ומיקומים שונים.

כספת ביתית – יתרונות

לכספת הביתית ישנם מספר ייעודים עיקריים, כאשר הראשון והעיקרי הוא שמירת מסמכים והגנה על חפצי הערך מפני גניבה ופורצים.

הגנה על חפצי הערך מפני פורצים–

במקרה זה, חשוב לבחור כספת אמינה, עמידה וחזקה, העומדת בדרישות המחמירות ובסטנדרטיים הגבוהים ביותר בתחום. כספות איכותיות תעמודנה בדרישות המשטרה, חברות הביטוח ומשרד הביטחון ועל כן תצוידנה באישורים המתאימים. כאשר ייעודה של הכספת הביתית לשמור ולבטח את חפצי הערך, מומלץ לבחור כספת בעלת מבנה פנימי עשוי פלדה יצוקה, מנעול מתוחכם, בין אם הוא מכאני, דיגיטלי או ידני ודלת חיצונית בלתי חדירה לפריצה.

הגנה מפני מפגעים סביבתיים –

לעולם אין לדעת מה עתיד לקרות ודבר אינו בטוח. הצפה או שריפה בבתים פרטיים ובבתי עסק הינם אירועים לא נעימים, אך לצערנו שכיחים. אירועים אלו עלולים לסכן את המסמכים האישיים שלנו ואת החפצים היקרים לליבנו ולכיסנו. בחברת יו סייף כספות תוכלו למצוא כספות המיועדות לשמירה ולהגנה מפני נזקי הסביבה כדוגמת כספות עמידות לטמפרטורת חום גבוהה של עד 1000 מעלות ולמשך זמן של בין שעה לשעתיים.

רכישת כספת ביתית –

בחירת כספת ביתית אמורה להתבסס על הצרכים האישיים שלכם ועל החפצים אותם תרצו לבטח. בכדי לבחור את הכספת המתאימה לכם ביותר, אנו, בחברת יו סייף מציעים לכם ייעוץ מקצועי ומכוון, כמו גם, שירותי התקנה אמינים ומגוון רחב של כספות איכותיות.

 

By | 2017-02-01T11:08:16+00:00 פברואר 1st, 2017|מאמרים וחדשות|0 Comments